Firma Tarihçemiz

Image

Busan Kimya, 2002 yılında Bursa' da Tekstil ve Deri yardımcı kimyasallarının üretim ve satış faaliyetine geçmesiyle değerli yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine istikrarlı tedarik ve servisini, kimya endüstrisine de yenilikçi, saygın bir kimlik kazandırmıştır. Ülkemizde ve yurtdışındaki temsilciliklerinde, deneyimli ve uzman ekipleriyle satış ve servis hizmetlerini, müşteri memnuniyeti odaklı genişleterek sürdürmektedir. Üretiminin tamamını modern tesislerinde katı ve titiz kalite kontrolü aşamalarından geçirip müşterilerine sunmaktadır. Tekstil sektöründe Güç Tutuşurluk ürünlerinde uluslararası bir şirket olan Thor firmasının Türkiye ve Ortadoğu mümessilliğini ve bölge teknik servis hizmetini 2010 - 2018 yılları arasında yürütmüştür.
 
2019 yılında uluslararası sertifikasyon olan BLUE SIGN Sistemine dahil olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 
 
15.000 m² alana sahip üretim tesisinde en kapsamlı teknolojik yatırımını ARGE departmanına yapan şirketimiz, müşterilerinin işletme ve son kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünleri özel olarak tasarlamaktadır. Ürün tasarımı konusundaki güçlü uzmanlığımız, müşterilerimizin piyasada hak ettikleri öncü konuma gelmelerinde belirleyici etkendir.
 
Şirketimiz çevre bilincine sahiptir ve doğaya saygılı tasarlanan ürünlerimizi üreticiye benimsetmek yoluyla üzerine düşen sosyal sorumluluğu yerine getirmektedir.
Bir çözüm ortağı olarak teknik destek ve pazarlama ekibimiz her an servis verebilecek yapıda organize edilmiştir.